W dniu 11 listopada, jak co roku świętowaliśmy Gminny Dzień Seniora. Tym razem tradycyjny z tej okazji bal odbył się w  Świetlicy Wiejskiej w Kłębanowicach. Licznie przybyłych Seniorów naszej gminy, powitali Pan Wójt Paweł Piwko i Przewodnicząca Rady Gminy- Pani Ewa Flak, po czym złożyli na ręce najstarszych uczestników balu: Pani Antoniny Medwid i Pana Czesława Orłowskiego, bukiety kwiatów. Nie zabrakło również pysznego jedzenia, a coś słodkiego do kawy upiekli dla naszych seniorów Radni Gminy. Dla wszystkich uczestników została przygotowana loteria, podczas której można było wygrać nagrody dedykowane specjalnie dla Seniorów takie jak:  kocyk, termofor czy  miód . Nie mogło zabraknąć tańców, a o różnorodną oprawę muzyczną zadbał  Zespół ,,JOY”. Jest dla nas zaszczytem i powodem do radości, że tak wielkim powodzeniem cieszy się organizowany rokrocznie przez GOK "Bal Seniora", bo to czas, gdy nasi seniorzy, mogą porozmawiać, powspominać i pośmiać się z dawno niewidzianymi znajomymi. Dziękujemy za liczne przybycie i z pewnością  do zobaczenia w przyszłym roku.

Gminny Dzień Seniora w Gminie Radwanice - zdjęcie 1
Gminny Dzień Seniora w Gminie Radwanice - zdjęcie 2