miłość-w-zakopanym
Kochani Mieszkańcy Gminy Radwanice i okolic, już 15 czerwca odbędą się u nas obchody dni Gminy, na które zapraszamy wraz z Wójtem Gminy Radwanice do naszego Parku. Przedstawiamy Wam szczegółowy harmonogram tegorocznych obchodów święta naszej szczęśliwej Gminy! Będzie rodzinnie, zjawiskowo i nie zabraknie gwiazd muzycznych na naszej nowo wybudowanej scenie w parku.
Poniżej przedstawiamy wam line up dnia.

• WINYL BAND - największe Polskie hity Lat '80-'90
  • GWIAZDA WIECZORU SŁAWOMIR
  • LEGENDA DISCO POLO "BOYS"
  • Dj Mateusz Żyta
  • A wśród atrakcji
  • Pokaz LASER SHOW

W niedzielę 16 czerwca zapraszamy na godzinę 10:00 na boisko Płomień, gdzie odbędzie się "Turniej Piłkarski Affamato Cup" i o 16:00 na Strefe chillout'u przed nasz Dom Kultury  na TRANSMISJE MECZU EURO 2024 POLSKA-HOLANDIA. gwarantujemy leżaki i plenerową integrację miedzy sąsiedzką. Weźcie swoje napoje i przekąski, weźcie żonę i sąsiada i spotkajmy się razem by kibicować Polsce.