3 listopada na boisku „Orlik” w Radwanicach odbył się Nocny turniej piłkarski o puchar Wójta.
Paweł Piwko – Wójt Gminy Radwanice osobiście otworzył Turniej i powitał uczestników oraz widzów. Organizatorami Turnieju  był Gminny Ośrodek Kultury oraz Pan Zdzisław Śnioszek – animator „Orlika”.
W rozgrywkach wzięły udział 4 drużyny, rozegrano 6 meczy systemem każdy z każdym, padło aż 25 bramek, czyli prawie 2 godziny sportowych emocji!
Emocjonujący Nocny Turniej Piłki Nożnej za nami - relacja 2017 - zdjęcie 1

I miejsce – UKS Kłobuczyn
II miejsce – Biznesmeni
III miejsce – UKS Buczyna
IV miejsce - Tasmania
Przyznano również nagrodę dla najlepszego zawodnika. Torbę sportową ufundowaną przez Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu otrzymał Stanisław Białek (Kłobuczyn). Ponadto, doceniono najmłodszego zawodnika turnieju - Frankowskiego, ucznia IV klasy, któremu udało się strzelić bramkę.
Nagrody  w postaci pucharów, dyplomów i  piłek  wręczył Wójt Gminy oraz sędzia spotkania – Zdzisław Śnioszek.
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim drużynom dziękujemy za udział.
[JPG - 3.24 MB] [JPG - 3.65 MB] [JPG - 4.18 MB] [JPG - 3.01 MB] [JPG - 3.43 MB] [JPG - 3.31 MB]