Zapraszamy na spektakl - zdjęcie 1

"HISTORYJA O KRASNOLUDKACH I SIEROTCE MARYSI"- 16 grudnia 2022 roku na sali gimnastycznej w Zespole-Szkolno Przedszkolnym w Radwanicach, godz. 18.30

Spektakl teatralny oparty na baśni autorstwa Marii Konopnickiej „O krasnoludkach i o sierotce Marysi” opowiedziany przez aktorów Teatru „Nie teraz” z Tarnowa. Tę historię zarówno dla dorosłych i dla dzieci, opowiadają aktorzy oraz animowane przez nich lalki i marionety. Jest również wyśpiewana na wiele głosów, dźwięków, a wpisana w bajeczną scenografię, fantazyjne kostiumy i grę kolorowych świateł. Co ważne, poczęła się w dworku - Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu, w swoistej oazie tego, o czym opowiada.

adaptacja i reżyseria: TOMASZ ANTONI ŻAK
muzyka: MARCIN GUZIKS
scenografia: JERZY DUDAKostiumy: ALEKSANDRA MAZUR
aktorzy: ALEKSANDRA PISZ, ANNA WARCHAŁ, MARCIN GUZIK, ANDRZEJ KRÓL, KAROL ZAPAŁARYSZARD ZAPRZAŁKA jako Koszałek Opałek