„Bajanie na dywanie”, to spotkania z literaturą zaadresowane do małych czytelników. Za nami 21 przygód z bohaterami książek, wspólnie przeczytanymi z naszymi małymi bibliofilami.  Zaczęło się od książki detektywistycznej, gdzie dzieci razem z tytułowym bohaterem szukały korony króla w pewnym królestwie. Przenieśliśmy się  też w czasy prehistoryczne do jaskini razem z małą dziewczynką i jej przyjacielem mamutem. Równie emocjonująca podróż do krainy duszków i pluszowych misiów. Pomagaliśmy  Mikołajowi znaleźć skarpetkę i rozwieść prezent tylko w jedną noc, a w walentynki szukaliśmy miłości z malutką myszką Albertą. Była strefa Barbie dla małych kobietek i smokowo dla małych rycerzy. Wspólne podróże do świata literatury na każdym spotkaniu spotkały się z wielkim zainteresowaniem wspaniałej grupy małych czytelników. Na kolejne spotkania z cyklu „Bajanie na dywanie” zapraszamy już od września, a tym czasem pamiętajcie Kochani, że na regałach biblioteki w Domu Kultury czeka na Was jeszcze wiele przygód i zagadek do odkrycia. Wyobrażacie sobie wakacje bez książek? My absolutnie nie! Zachęcamy wszystkich do spędzenia wolnego, wakacyjnego czasu również w ich towarzystwie.

W okresie wakacji letnich dział czytelniczy w Radwanicach czynny jest w poniedziałki, wtorki , środy , piątki w godz. 10.00-17.00. W czwartki jeździmy z Wami na wycieczki 😊Do punktu bibliotecznego w Sieroszowicach zapraszamy w każdą środę w godz. 11.00-13.00 . Tutaj również będzie ciekawie i twórczo.

BAJANIE NA DYWANIE - WAKACYJNE PODUMOWANIE - zdjęcie 1

BAJANIE NA DYWANIE - WAKACYJNE PODUMOWANIE - zdjęcie 2