Chcesz spalić trochę wakacyjnego nadbagażu :), poczuć pozytywną energię i aktywnie spędzić poniedziałkowy wieczór? Dobrze trafiłaś/trafiłeś. Zumbowicze z Radwanic w każdy poniedziałek o 18:30 zapraszają na sporą dawkę ruchu i muzyki. To sprawdzony sposób na spalenie weekendowych kalorii i naładowanie akumulatorów na cały tydzień. Więcej informacji znajdziecie w tym poście. Polecamy !!!!
Serdecznie zapraszamy na zajęcia ZUMBY. Odbywać się będą w każdy poniedziałek o godzinie 18:30, w Domu Kultury w Radwanicach.
 ZUMBA to zainspirowane rytmami latynoskimi połączenie tańca i aerobiku. Proste kroki, świetna zabawa, tysiące spalonych kalorii i mnóstwo energii, która zostanie jeszcze z Tobą długo po zajęciach. Tańce prowadzi instruktorka Pani Iwona Wesołowska.

Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonuP. Iwony: 792888938

Mamy nadzieję, że w najbliższe poniedziałki będziecie się wspólnie z nami świetnie bawili. Na zajęcia, potrzebne będą: butelka wody, strój sportowy, zmienne buty z białą podeszwą oraz duża dawka energii.
Zapraszamy 😊